forex-robotu.com.png

Ürünler

Otomatik Alım Satım Sistemi - 1

Martingale olarak tanımlanan sistemle çalışan, tüm kontrolü kullanıcıda olan, risk/getiri tercihine bağlı olarak farklı parametrelerle kullanım olanağı sunan MT4 platformuna yönelik otomatik alım/satım sistemidir. Bu uzman danışman, tüm sembollerde, her bir sembolün kendi karakteristiğine göre parametreler girilerek kullanılabilir.

$199

Otomatik Alım Satım Sistemi - 2

Trend takibi yaparak, var olan trendi belirleyip trend boyunca işlemde kalabilmeyi amaçlayan, SL/TP revizelerini otomatik olarak yapabilen bir sistemdir. Teknik analiz temelli çalışan bu uzman danışman, tüm sembollerde ve tüm zaman aralıklarında farklı parametrelerle kullanılabilir.

$299

Otomatik Alım Satım Sistemi - 3

Teknik analiz temelli bu sistem, gerek trend dönüşleri gerekse trend yönündeki geri çekilmeleri belirleyerek işlem girişleri yapan, hem sabit hem de kullandığı algoritmaların belirlediği dinamik SL/TP değerleri kullanabilen bu uzman danışman, tüm sembollerde ve tüm zaman aralıklarında çalışmaya uygundur. 

$399

Indicator - 1

Farklı kullanımlara olanak tanıyan bir indicatordür. Grafik üzerindeki, hareketli ortalama benzeri çizginin hem renk değişimleri hem de fiyatın bu çizgiye göre konumu kullanılarak değerlendirmeler yapılabilir. Bir çok farklı sistem için filtre maksadıyla kullanılabileceği gibi, kendi başına işlem girişleri için de kullanılabilir.

$149

Indicator - 2

Indicatorü yüklediğiniz grafiğin zaman aralığı dışında, alt ve üst farklı zaman aralıklarını da inceleyerek işlem giriş noktaları belirlemeye çalışır. Farklı hiç bir indicatorden yararlanmayan, tamamen kendi algoritmasına bağlı olarak çalışan bir sistemdir.

$349