top of page

 |  Site Hakkında  |  Satın Alma  |  İletişim  |

Fikirlerinizi/Stratejilerinizi MT5 (MetaTrader 5) Robotlarına Dönüştürüyoruz

Stratejinizi otomatik çalışan robotlara ya da forex sinyalleri veren indicatorlere dönüştürmek isterseniz, 250$'dan başlayan fiyatlarla, adınıza lisanslı sistemler geliştirebiliriz.

Şartlar ve Koşullar

1.) Robotun sahip olacağı özelliklerin ve uygulayacağı stratejinin net ve açık bir dille anlatılması gerekmektedir. Lütfen stratejinizi tüm detaylarıyla aktarınız. Eksik hiç bir nokta kalmamasına özen gösteriniz.

 

2.) Robotunuz belirttiğiniz tüm özellikleri gerçekleyecek şekilde geliştirilecektir. Size önereceğimiz eklemeler, düzenlemeler de olabilecektir.  Ancak, robotun ne oranda başarılı olacağı konusunda bir çalışma yapmamız ya da yorumda bulunabilmemiz mümkün değildir.

 

3.) Robot ücretinin birinci kısmını ödediğiniz andan itibaren, bizim size önereceklerimiz dışında, robotunuza başlangıçta belirttikleriniz haricinde bir ekleme yapılamayacaktır.

 

4.) Robotun geliştirimi tamamlandıktan sonra, robota herhangi bir ekleme yapılamayacaktır.

 

5.) Robot ücretinin birinci kısmı ödendikten sonra robotun geliştirimine başlanacaktır. Bu andan itibaren, robot ücretinin iadesi mümkün olmayacaktır.

 

6.) Aşağıda belirtilen Başvuru ve Süreç detaylarına eksiksiz bağlı kalınacaktır.

Başvuru ve Süreç

1.) Robotunuzun sahip olmasını istediğiniz temel özellikleri, burayı tıklayarak bize iletiniz. Akabinde tarafınıza fiyat ve robotun ne kadar sürede geliştirilebileceği bilgileri iletilecektir.

 

2.) Bildirilen şartları kabul etmeniz durumunda, robotla ilgili tüm detayları iletmeniz talep edilecektir. Robotunuzla ilgili bu detaylar karşılıklı mailleşmeler ile netleştirilecek ve size bir onay maili gönderilecektir.

 

3.) Maili onaylamanız sonrasında, robot için belirtilen toplam ücretin yarısını ödemeniz için banka hesap bilgileri tarafınıza iletilecektir.

 

4.) Birinci kısım ödemenizi yaptığınız andan itibaren robotunuzun geliştirimine başlanacaktır.

 

5.) Robotunuz tamamlandığında, robotun başlangıçta belirtilen tüm gereksinimleri yerine getirecek şekilde çalıştığını görebilmeniz için özel bir versiyon hazırlanıp size gönderilecektir.

 

6.)  Robotun tüm özelliklerini kontrol etmeniz sonrasında, yine aynı banka hesabına ikinci kısım ödemeyi yapmanızı takiben, robotunuzun orjinal versiyonu ve kodları mail olarak gönderilecektir.

bottom of page